En İyi Medyumlar

İşte sizin için medyumlar konusunda yapılan en çaplı araştırma ve medyumlar hakkında yapılan en çarpıcı yorumlar!

Arkadaşlar internetin vazgeçilmez köprüsü olan bu Google ‘u günde onlarca kez ziyaret ederiz ve neyi merak etsek Google ‘da araştırma yaparız. Biz sizler için medyumları Google da aradık ve tek bir sayfa altında topluyoruz.

Bütün medyumlar burada toplanıyor ancak sizinde edindiğiniz tecrübeleri burada paylaşmanız ricamızdır.

İleri gelen medyum isimlerini sizler için buraya yazıyoruz ve bu medyumlar ile eğer yaptıysanız büyü çalışmalarınızı bizlerle paylaşın ve başınızdan geçen olayları hiç çekinmeden Dürüst bir şekilde yorum yazın.

32 Yorum

 1. Şerife

  Mutluluğun formülü medyum bedirhan da arkadaşlar ben evliliğimi mutluluğumu bedirhan hocaya borçluyum o kadar ilgili o kadar sabırla işlemimi yaptıki 4 yıl geçti hala etkisi ilk günki gibi devam ediyor. En iyi medyumlar arasında olan bedirhan hoca işlemimi 28 günde yapmıştı emeklerine sağlık hocam…Yine olsa yine Medyum Bedirhan’ı seçerim sizlerinde çalışıp olumlu sonuçlar alması dileğiyle…

 2. Cihangir Hoca

  Cihangir hocayla geri getirme işlemi için çalıştım. Ayrıldığım nişanlım için işlem yaptırdım. Çok şükür şuan çok iyi aramız. En iyi sonuç veren medyumlar arasında cihangir hoca olduğunu gördüm yorumlarını takip ettim yazılan olumlu yorumlar kendisiyle çalışmama neden oldu. İyikide yaptırmışım 21 gün sürdü işlem etkisini daha 17. günde görmeye başladım. Aldığım sonucu sizlerle paylaşmak istedim çalışmayı düşünürseniz doğru karar verirsiniz derim, görüşmeniz için telini buraya bırakıyorum 0535 634 96 47

 3. Papaz Büyüsü

  ARKADAŞLAR MEDYUM BEDİRHAN İLE PAPAZ BÜYÜSÜ İŞLEMİ İÇİN ÇALIŞTIM TAA KIBRISTAN KALKTIM MARDİN DEKİ HOCAYI BULDUM YANINA GİDEMEDİM TABİ AMA HOCANIN YAPTIĞI İŞLEMLER UZAKTANDA ETKİSİNİ GÖSTERDİ. 18 GÜN SÜRDÜ ÇALIŞMA MEDYUM BEDİRHAN’IN DEDİĞİ UYGULAMALARI YAPTIM İSTEDİĞİM OLDU SONUÇTA PARAMDA BOŞA GİTMEDİ. SİZLERDE DOLANDIRILMAK İSTEMİYORSANIZ MEDYUM BEDİRHAN’I TERCİH EDEBİLİRSİNİZ.

 4. Medyum Sahra

  Yıllardır üzerimde olan musallatlardan kurtulmak için yapmadığım şey gitmediğim hoca kalmadı. Tavsiye üzerine Sahra hocayla çalıştım. Gerçekten güvenilir işini iyi yapan bir medyum. Ben memnun kaldım 7 yıldır eski eskim tarafından yapılan büyünün sıkıntılarını çektim. Sürekli çektiğim sıkıntılar artık beni intihar düşüncesine yöneltiyordu. Tıpta bile çözüm bulunamadı hiç bişey işe yaramadı. Ama medyum Sahra ‘ın 25 günlük çalışması büyün sorunu çözdü.Ciddi anlamda kendimde ve hayatımda değişikler oldu bu yüzden bende gerçek medyum arayanlar için memnuniyetimi belirtmek istedim. Çalışmak isteyenler medyum Sahra la gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

 5. Süryani Büyüsü

  Merhaba arkadaşlar süryani büyüsü diye bir işlem var olcay hoca tarafından yapılıyor çok etkili ve kısa sürede olumlu sonuç veriyor. Ben yaptırdım eşim için 8 yıllık evliliğim bitmesin diye olcay hocayla çalıştım. 9 gün sürdü 13. günde büyünün etkileri kendini göstermeye başladı. Herkes gibi bende en iyi medyum olduğunu düşündüğüm olcay hocayı sizlere tavsiye ediyorum. Hocam da emeklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım….

 6. MEDYUM CİHANGİR HOCA

  KISMET AÇTIRMA İŞLEMİ İÇİN CİHANGİR HOCAYI SEÇTİM VE CİHANGİR HOCAYI ARAŞTIRDIM.ADINA YAZILAN OLUMLU YORUMLAR DİKKATİMİ ÇEKTİ KENDİSİNE DURUMUMU ANLATTIM BAKIM YAPTI. İŞİN OLUR 11 GÜN SÜRER DEDİ HEMEN ÇALIŞMALARA BAŞLADIK. KISMET AÇMA İŞLEMİ BİTTİKTEN SONRA BİRDE KORUMA İŞLEMİ YAPTI. 18. GÜNDE BENDE ETKİSİNİ GÖRMEYE BAŞLADIM İŞLEMİN. GERÇEKTEN CİHANGİR HOCA İLE ÇALIŞTIĞIM İÇİN MUTLUYUM ÇOK SICAK İLGİLİ BİRİ AYNI ZAMANDA BÜYÜK SABIRLA YAPTI İŞİMİ. İYİ SONUÇ VEREN MEDYUM CİHANGİR HOCADIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. SİZLER İÇİNDE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ÇALIŞABİLECEĞİNİZ BİR MEDYUM OLDUĞUNU SÖYLEMEK İSTERİM. TEŞEKKÜRLER.

  • Cihangir hocam

   Bende başladım cihangir hocayla

 7. Medyum Bilgisi

  Ben eski nişanlım için kısmet kapatma büyüsü yaptırmak istiyorum. Yani kimseyle mutlu olamasın hiç birşeyi yolunda gitmesin her elini attığı şey elinde kalsın. Böyle şeyler için işlem yapan medyum var mı ? Tavsiye edebileceğiniz medyum isimlerini bekliyorum ?

 8. Bağlama Büyüsü*Aysun

  Arkadaşlar merhaba bende medyum bedirhan ile çalışan biri olarak aldığım olumlu sonucu sizlerle paylaşmak istedim. 2 yıldır sorunsuz giden ilişkim biranda işin içinden çıkılmaz bir hal aldı. Ne olduğunu anlayamadan ayrıldık halbuki evlenme teklifi etmişti ve bu yaz evlenicektik. 6 ay görüşmedik ne aradı ne sordu. Sonradan hayatında başka biri olduğunu öğrendim. Sonra ondanda ayrıldığını duydum ve bana geri geldi pişman olduğunu söyledi barıştık. Bende bu barışmanın üstüne medyum Bedirhan hocaya bağlama büyüsü yaptırdım. ”Bir daha gelişin olsunda gidişin olmasın dedim”. 25 gün sürdü işlem sonuç olarak etkisini gördüm bana olan davranışları değişti ilgili arttı. Bu beni mutlu etti en iyi medyum Bedirhan hoca diycem ama zaten herkes biliyor. Çalışmayı düşünenler içinde doğru seçim yaptığınızı söylemek isterim. Emeklerine sağlık hocam teşekkürler…

 9. Cihangir hocayla iletişime geçtim

  Cihangir hoca ile geri getirme işlemi için iletişime geçtim. Aslında çok ümitsizdim ve geri gelmiceğini bile bile yaptırdım işlemi. 18 gün sürdü çalışma hala bir etki yoktu daha öncede bir kaç kez başka medyumla çalıştığım için ve sonuç alamadığım için bu seferde olmadı diye çok üzüldüm. 18 günlük çalışma bittikten sonra aradan 1 hafta geçti geçmedi. Etkisini gördüm sonuç olarak olumlu sonuç aldım yani. Eski sevgilim geri döndü ve ben çok şaşkınım cihangir hoca bana olucağını söylemişti ama ben inanmamıştım. Şuan o kadar mutluyum ki aradan 6 ay geçti ve hiç bir sorun yok herşey yolunda. cihangir hocadan aldığım olumlu sonuç üzerine sizlere de tavsiye ederim.

 10. MEDYUM ARAŞTIRMASI

  PAPAZ BÜYÜSÜ İŞLEMİ İÇİN MEDYUM ARIYORUM EN İYİ MEDYUMLAR ARASINDA BİR KAÇ MEDYUM İSMİ GÖRDÜM AMA HANGİSİYLE ÇALIŞICAĞIMA KARAR VEREMİYORUM. GERÇEKTEN KISA SÜREDE OLUMLU SONUÇ ALAN VARSA BANA YAZABİLİR MİSİNİZ LÜTFEN???

  • Bence Medyum Bedirhan

   merhaba, bende uzun süren araştırmalar sonrası medyum bedirhan ile çalıştım. Benim düşüncem kesinlikle zaman kaybetmeden çalışılması gereken en iyi medyumlardan birisi ben 2 ayrı işlem yaptırdım kendisine ve ikisindende kesin sonuç aldım sizde isterseniz kendisiyle görüşüp bilgi alın ve kısa sürede çalışmaya başlayın derim 0535 636 85 23

 11. Yeter Artık

  EŞİMİN ÇAPKINLIKLARI YÜZÜNDEN ARTIK BOŞANMA DERECESİNE GELMİŞTİK. 6 YILLIK EVLİLİĞİM BİTMEK ÜZEREYDİ ARTIK AMA 3 YAŞINDAKİ OĞLUM İÇİN İKİMİZDE BİR TÜRLÜ BOŞANMAYA CESARET EDEMİYORDUK O DÜZELMİYORDU BENDE BU DURUMU GÖRMEZDEN GELEMİYORDUM. EN İYİ MEDYUMLAR ARASINDA KİM VAR DİYE BAKINIRKEN BEDİRHAN HOCAYI GÖRDÜM. KENDİSİNE DURUMUMU ANLATTIM VE YAPILABİLECEK NE VARSA YAPILMASINI SÖYLEDİM. ODA 18 GÜNDE İŞİNİ YAPARIM DEDİ.BAŞLADIK ÇALIŞMAYA DAHA İŞLEMİN 13. GÜNÜNDE EŞİMDEKİ DEĞİŞİKLER GÖZLE GÖRÜLCEK KADAR FARKEDİLİYORDU VE BU BENİ MUTLU EDİYORDU. ŞUAN İŞLEMDEN 4 AY GEÇTİ ÜSTÜNE EŞİMİN ESKİ ALIŞKANLIKLARINDAN HİÇ BİRİNİ GÖRMÜYORUM VE ÇOK İYİ GİDEN BİR HAYATIM VAR SİZLERİNDE VARSA BÖYLE SIKINTILARI MEDYUM BEDİRHAN İLE ÇALIŞMANIZI TAVSİYE EDERİM.

 12. Mısırlı Barbaros Hocanın Uzaktan Yaptığı Evlilik Büyüsü*Aslı

  mısırlı barbaros hocaya Evlilik büyüsü yaptırdım . 16 gün sürdü işlemim hoca mardin de olmasına rağmen uzaktan yaptığı işlemin ciddi anlamda etkisini gördüm işlem 16 gün sürdü ama ben 24. günde etkisini gördüm bir türlü evliliğe yanaşmayan sevgilim işlemden sonra düğün tarihi almaya karar verdi 🙂 Herşey çok hızlı gelişti şaşkınım…. 🙂 Umarım mutluluğum hep daim olur ,barbaros hoca ile çalışmak isteyenlere de güvenilir ve işini en iyi şekilde yapan biri olduğunu belirtiyorum, benim gibi zorda olan arasın 0539 290 47 26

 13. kısmet açma

  sürekli hayatımında olumsuz şeyler olması ve hiç bişeyin yolunda gitmemesi beni bi medyumla çalışmaya zorunlu kıldı. İnternette en iyi medyumlar araştırması yaparken cihangir hocayı buldum hakkında araştırma yaptım ve kendisiyle iletişime geçtim anlayışlı ilgili bir hoca. İşlemimi kısa sürede yaptı yavaş yavaş hayatımda olan değişikleri fark etmeye başladım bile artık eskisi gibi sorun ve sıkıcı günler yaşamıyorum şuan için herşeyim iyi gidiyor hocam sayesinde En iyi medyum kim diye sorarsanız bana cihangir hoca derim, deneyin ve görün arkadaşlar.

 14. Evlilik Büyüsü

  Arkadaşlar bu evlilik büyüsü hangi durumlarda yapılıyor ve hangi medyum daha iyi yapıyor benim sorunum evlenememek yani biri var hayatımda ama biz evlenemiyoruz bir türlü. Yaptıran ve sonuç alan var mı ?? Bilgi verir misiniz??

 15. Çok Mutluyummm

  ARKADAŞLARR BEDİRHAN HOCAMIN YAPTIĞI GERİ GETİRME BÜYÜSÜ SAYESİNDE YENİDEN DOĞMUŞ GİBİ OLDUM VALLA O KADAR MUTSUZ O KADAR ZOR DURUMDAYDIMKİ NAPICAĞIMI BİLEMEZ HALDEYKEN BİR ARKADAŞIM TAVSİYESİYLE BEDİRHAN HOCAYLA ÇALIŞTIM. AYRILDIĞIM SEVGİLİMLE YENİDEN BARIŞMAK İSTEDİĞİMİ SÖYLEDİM.HOCAMDA GEREKEN BÜTÜN İŞLEMLERİ YAPTI VE BİZİ BARIŞTIRDI. 18 GÜN SÜRDÜ İŞLEM TABİ BU SÜREDE BENDE HOCAMIN SÖYLEDİĞİ UYGULAMALARI YAPTIM VE NETİCE….MÜKEMMEL 🙂 MEDYUM BEDİRHAN’A EMEKLERİNDEN DOLAYI SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM.

 16. Teşekkürler Hocam

  Sahra hocadan başkasıyla çalışmayın derim benim görüşüm bu. Benim işimi sorunsuz şekilde 18 günde yaptı geri getirme işlemi yaptırdım çok iyi sonuç aldım ayrıldığım nişanlım işlem bittikten 4 gün sonra aradı beni ve pişman olduğunu barışmak istediğini söyledi ki 8 aydır ne aradı ne sordu işlemden sonra araması beni mutlu etti. Dolandırılmadım ve param boşa gitmedi buda ayrı bir mutlu etti 🙂 Medyumlar arasında çalışılması gereken bir diğer medyum da Sahra hoca bence ….

 17. YARDIM EDİN LÜTFEN

  BEN BİRİNİ ÇOK SEVİYORUM. AMA ONUN BENİ SEVİP SEVMEDİĞİNDEN EMİN DEĞİLİM ONUNDA BENİ SEVMESİNİ VE BİRLİKTE OLMAK İSTİYORUM. BUNUN İÇİN MEDYUMLAR ARASINDA ARAŞTIRMA YAPIYORUM AMA KİMİNLE ÇALIŞICAĞIMA KARAR VEREMİYORUM. BANA KESİN SONUÇ VERİCEK VE ETKİLİ OLUCAK BÜYÜ YAPAN MEDYUM TAVSİYE EDERMİSİNİZ LÜTFEN?? ÇOK ZOR DURUMDAYIM….:(

 18. PAPAZ BÜYÜSÜ

  Merhaba arkadaşlar ben cihangir hocayla çalışmak istiyorum ama papaz büyüsü yapıyormu kendisi çok ihtiyacım var bu işlemi yaptırmaya. 8 yıllık evliliğimi kurtarmak için artık en sonunda medyumlar alemine daldım. Biri bana çıkış yolu göstersin ???

 19. MEDYUM CİHANGİR HOCA

  BENCE ÇOĞU İNSANIN HAYATINDA OLAN BİR TAKIM SORUNLAR MEDYUM İHTİYACIYLA SON BULUYOR.. BENİMDE ÜZERİMDE GEZEN KARA BULUTLAR BÜTÜN HAYATIMI MAFEDİYORDU MEDYUMLAR ARASINDA ARAŞTIRMA YAPARKEN CİHANGİR HOCAYI BULDUM VE KISMET AÇTIRMA İŞLEMİ YAPTIRDIM. 21 GÜN SÜRDÜ İŞLEM KENDİSİ MARDİN DE OLMASINA RAĞMEN İZMİRE KADAR UZANAN ETKİLİ BÜYÜSÜ GERÇEKTEN TUTTU. ÇOK MUTLU OLDUM DOLANDIRILMADIM VE PARAM BOŞA GİTMEDİ. BENDE SİZLER İÇİN CİHANGİR HOCA TAVSİYE EDİYORUM.

 20. Bedirhan Hocamm

  Arkadaşlar papaz büyüsü işlemi için çalışmak isteyen varsa medyum arıyorsanız kesinlikle medyum Bedirhan’ı seçmenizi öneririm. Hem işini çok iyi yapıyor hem de çok ilgili ve bilgili bir medyum. Daha önce 2 kere papaz büyüsü yaptırmak için başka hocalarla çalıştım ama işim olmadı. İnternetten Medyumlar arasında bedirhan hocayı buldum adına yazılan olumlu yorumlar dikkatimi çekti ve papaz büyüsü yaptırdım. 18 gün sürdü işlem eşimin geri gelmesi için yaptırdım. Aramızdaki sorunun ne olduğunu anlayamadan 11 yıllık evliliğim bitmişti ama şimdi medyum bedirhan sayesinde herşey çok iyiye gidiyor emeğine sağlık hocamın ki iyi ki kendisiyle çalışmışım.

 21. Cihangir Hoca ,Cengiz

  Çok sevdiğim kız arkadaşımın sürekli olan rahatsızlığı için tıpta çözüm bulunamayınca annem sayesinde cihangir hocayı bulduk. 8 yıldır üzerinde olan ve sürekli hayatını olumsuz şekilde etkileyen musallarlardan 21 gün içinde kurtuldu. Eski nişanlısı tarafından yapılan geri getirme büyüsünün ters tepmesi sonucu oluşan bu kötü durum kız arkadaşıma intihara kadar sürükledi. Annem de daha önce cihangir hocayla çalışmış biri olarak kendisiyle görüştü ve büyü bozma işlemi yaptırmaya başladık. Gerçekten bozuldu ve koruma amaçlı bir işlem daha yaptı. Şuan 3 ay geçti işlemlerin üstünden eski hallerinden eser kalmadı. Tabi gün geçtikce dahada iyiye gidiyor ve dahada iyi olucak. Medyum cihangir için bende en iyi medyumlardan biri olduğunu söylüyorum ve söylicem. Umarım zor durumda olan insanlar doğru seçim yapıp cihangir hocayı seçer , 0535 634 96 47

 22. Olcay Hocamm

  AŞK BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İÇİN DAHA ÖNCE BAŞKA BİR MEDYUMLA ÇALIŞTIM AMA DOLANDIRILDIM. SONRA BİR TANIDIĞIM TAVSİYESİ ÜZERİNE MEDYUM OLCAY BEY İLE ÇALIŞTIM. BAŞLARDA BUNDADA ÜMİTSİZDİM AMA İŞLEM BİTİNCE VE HOCANIN DEDİKLERİ OLUNCA İŞLEMİN GERÇEKTEN TUTTUĞUNA İNANDIM. 11 GÜN SÜRDÜ ÇALIŞMAMIZ. YAKLAŞIK BİR HAFTA KADAR SONRA BÜYÜNÜN ETKİSİNİ GÖRMEYE BAŞLADIM BU DURUM BENİ SON DERECE MUTLU ETTİ. MEDYUM ARAYIŞI OLANLAR İÇİNDE NUMARASINI YAZABİLECEĞİM HOCA OLCAY BEY 0535 681 90 21

 23. NAZLI

  Medyumlar arasında araştırma yaptım etkili ve kısa sürede sonuç alabileceğim güvenilir bir medyum buldum. 11 günde aşk büyüsü yaptı Sahra hoca 17. günde etkisini gördüm gerçekten başarılı bir çalışma oldu 8 aydır tanıdığım ve çok sevdiğim çocuğu aşık etme yöntemleri olarak medyum Sahrayı seçtim 🙂 Çokta iyi oldu emeklerine sağlık hocammm…..

 24. En iyi Medyum

  MERHABA ARKADAŞLAR UZUN ARAŞTIRMALAR SONUCU MEDYUMLAR ARASINDA EN İYİ BEDİRHAN HOCA OLDUĞUNA KARAR VERDİM. HEM YORUMLARI HEM YAPTIĞI ÇALIŞMALAR BENİ TATMİN ETTİ. KENDİSİNE BAĞLAMA VE GERİ GETİRME BÜYÜSÜ YAPTIRDIM. ÇOK İYİ SONUÇ ALDIĞIMI BELİRTMEK İSTEDİM. DOLANDIRILMAK İSTEMİYORSANIZ MEDYUM BEDİRHAN’I TERCİH EDEBİLİRSİNİZ EMİN OLUN ALICAĞINIZ SONUÇTAN ÇOK MEMNUN KALICAKSINIZ….

 25. Sonun da Oldu

  sevdiğim adamın evli olduğunu öğrendim ama var olan bir ilişkimizde vardı 6 aydır sonra ayrıldık ama karısıyla sorunları olduğunu ve onu sevmediğini biliyordum. 2 aydır ayrıydık takii mısırlı barbaros hoca süryani büyüsü yapana kadar… 9 gün sürdü işlem ve biz çok kısa süre sonra barıştık şuan çok mutluyuz ve artık evlenmememiz için bir sorun yok boşanma davası açıldı karısından boşanıyor. Aldığım en iyi sonuçlardan birisi oldu bu özellikle barbaros hocayla süryani büyüsü için çalışmanızı tavsiye ederim. Medyumlar arasında en güvenilir ve işini iyi yapan biri kendisi

 26. KİRACI

  Arkadaşlar süleymanyla hoca kimse çalışmasın o adii herif kan emici vampir. O adam medyum dünyasının en büyük dolandırıcısı.

 27. Cuneyt

  Arkadaşlar bende medyum arıyorum ama hepiniz farklı kişiler yazmışsınız. Birde ne kadar ödeme yapıyorsunuz en azından bir ortalama yazın bilelim.

  • çaresiz

   Allah rızası için yardım istiyorum…dolandırıldım ve çok çaresizim. lütfen doğru bişeyler yazın ve bilgilendirin. kim güvenilir medyum

 28. ahmet

  kesinilkle Bedirhan hocayı tercih edin kesinlikle ,0535 636 85 23

 29. Ferit

  Arkadaşlar aydin bozdoganda aydinli mehmet hoca varmis. araştıran veya işlem yaptıran var mı.? varsa yorum alabilir miyim.?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir