Büyü Nedir?

Büyü Nedir?

Büyü çok geçmiş zamanlardan günümüze kadar gelen bir inançdır. Büyü nedir? : Büyüye inananlar günümüzde çok fazladır. Büyü gerçektir. Büyü veya sihir, insanların doğaüstü yöntemlerle doğal dünyayı etkileyen olayların bütününe denir.

Büyü Nedir?

Büyü insanın doğada var oluşundan itibaren bu zamana kadar var olmuş ve uygulanmıştır. İnsanların kendilerine veya çevresindekiler kavuşmak, ayrılmak, kötü niyetli veya iyi niyetli olarak yaptırmış olduğu bir çok büyü çeşidi vardır. Büyü çeşitlerini inceleyerek kendinize uygun büyüyü seçebilirsiniz. Size en uygun büyüsü yaptırmak sizin için en kısa yoldan sonuça gitmekdir. Büyü yaptırmak istiyorsanız sizin sorununuzu çözecek büyülere bakmalısınız. İnsanların kendilerine veya çevresindeki insanlara iyi yönde ve kötü yönde büyüler yapılmaktadır. Büyü yaptırmadan önce araştırmalarınızı yapıp güvenebileceğiniz bir medyuma başvurmanız gerekmektedir. Medyum olarak en iyi olanı seçmeniz için sitemizde medyum yorumlarına yer verilmektedir.

Büyü çeşitleri nelerdir?

Büyü Nedir? Büyü Nasıl Yapılır? Büyüyü kimler yaptırmalı?

 Ak Büyü, Kırmızı Büyü, Kara Büyü olmak üzere üç çeşit büyü vardır.

 Ak Büyü : İnsanların iyiliği için yapılan hiçbir şekilde kimseye zarar vermeyen büyü çeşididir. İnsanlığa hizmet amaçlı yapılan büyü çeşididir. Ak büyü  yaptırmak isteyenlerin güvenilir bir medyuma gitmeleri gerekir.

 Kara Büyüsü: Kötü bir büyüdür. Kötülük amaçlı yapılır. İnsanlara kötülük yapmak amacıyla yapılır. Kara büyü yapılan kişinin bu büyüden kurtulması  çok zordur.

Kırmızı Büyü: Büyüler arasında en tehlikeli olan büyü çeşididir. Kırmızı büyü en kötü işler için yapılır. Kırmızı büyü yapılan kişi kolay kolay bu beladan kurtulamaz. Kırmızı büyü insanlara zarar verici bir büyüdür. Kırmızı büyü yaptırmadan önce en iyi şekilde düşünülmesi gerekir.

Büyü Bozma ve Koruma

Büyü Nedir? Büyü Nasıl Bozulur? Yapılan büyüyü bozmak için öncelikle büyüye uğrayan kişinin bunu hissetmesi gerekmektedir. Kişi kendisine büyü yapıldığını hissettiği zaman hemen önlem almalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.