Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı büyüsü bir kişiyi kendine bağlamak için yapılan en etkili büyü çeşididir. Adet kanı büyüsü yaptırmak için mutlaka uzman meyduma başvurmalısınız. Adet kanı büyüsü uzmanlık ve deneyim gerektiren önemli bir büyü çeşididir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kişinin kendi adet kanıyla yapılan büyü çeşididir. Adet kanı ile yapılan büyüler genellikle erkekleri kendilerine bağlamak amacıyla yapılır.

Adet Kanı Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Adet kanı büyüsü çok kısa sürede çok etkili sonuçlar verebilen bir büyüdür. Erkeğin adet kanını vücuduna almasından hemen sonra değişiklikler başlar. Bu değişikliğin kişi üzerinde kendini göstermesi kişinin yapısına göre değişiklik gösterse de bir kaç haftada etkisi ortaya çıkar.

Bu büyüyü her medyum veya her hoca yapamaz mutlaka konusunda uzman bir medyuma bu büyüyü yaptırmalısınız. Büyüler içerisinde en etkili ama bir o kadar da tehlikeli olan büyü çeşididir. Bu büyüyü yaptırmadan önce düşünüp karar verilmelidir.

Büyünün bozulması da yapılması kadar zordur. Büyüyü bozdurmak isterseniz iyi bir medyuma yaptırmanız gerekir. Büyünün bozulmasıda yapılması kadar zaman alabilir.

Sizde bu büyüyü yaptırmak istiyor ama hangi medyuma yaptıracağınızı bilemiyorsanız sayfamıza mutlaka göz atın. Gerçek medyumlar hakkındaki yorumlardan yola çıkarak sizde kendi meydumuzunu bulabilirsiniz. Sayfamızdaki ziyaretçilerimizin yorumları tamamen gerçektir. Sayfamızdan medyum, medyumlar hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Medyumların isimlerini araştırabilir hakkında yapılan yorumları okuyabilirsiniz. Sayfamızda olumlu veya olumsuz bütün yorumlara yer verilmektedir lütfen sizde bizimle deneyimlerinizi paylaşınız

2 Yorum

 1. Suheyla

  Adet kanı büyüsü nasıl yapılır

 2. cemal

  Medyum Şehzade ile çalışmayı düşünenleri uyarmak istiyorum.

  Vefk yaptırmak için yaklaşık 4000 lira para gönderdim. Vefkin amacı hem evde yaşadığımız sıkıntılar bitsin hem de üzerimdeki ağırlık kalksın üzerineydi.

  Vefk üç hafta gibi bir sürede elime ulaştı. Üç hafta boyunca telefon açmak zorunda kaldım, çoğu zaman telefonlarıma cevap vermedi. Bu yüzden, destek olmaması nedeniyle kendisiyle çalışmanızı baştan önermiyorum.

  Etkisine gelirsek, dediği sürenin üstünden 40 gün geçmiş olmasına rağmen henüz bir etki göremedim. Başta söylediği süre 20 gündü. Bildiğim kadarıyla vefk daha uzun sürede etki gösteriyordu ama söylediğine güvenip bu süreye göre hesaplamıştım işimi gücümü, henüz tutmadı. İleride tutarsa yine bilgi vereceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.